Prekių pristatymas

Elektroninėje parduotuvėje projektoriai.lt įsigytas prekes Jums pristatys DPD kurjeris Jums patogiu metu. Prekės gali būti pristatomos bet kokiu adresu Lietuvoje. Prieš pristatant prekes, kurjeris su Jumis susisieks ir suderins Jums tinkamą prekių pristatymo laiką. Taip pat turėsite galimybę keisti pristatymo adresą, jei pristatant prekes nebūsite pirkimo metu nurodytu adresu. 

Prekės pristatamos per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo. Visais atvejais Jūs būsite informuoti apie Jūsų prekių išsiuntimą bei Jums bus suteiktas siuntinio kodas, su kuriuo galėsite sekti savo siuntos buvimo vietą. Pasikeitus pristatymo terminui, atskirai Jus apie tai informuosime telefonu ar el. paštu. Prekių pristatymo metu būtina pateikti kurjeriui asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Priimti prekes iš kurjerio gali tik asmuo, pateikęs užsakymą arba kitas asmuo, nurodytas užsakymo informacijoje.

Atsiimant prekę iš kurjerio patikrinkite pakuotę ar ji nėra pažeista ar apgadinta. Jei pakuotė pažeista ar sugadinta gavėjas privalo tai pažymėti siuntos priėmimo - perdavimo dokumente. Pasirašius šiame dokumente be pastabų laikoma, kad siunta perduota nepažeista.